Kryminalna Majówka - Rock Radio
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Kryminalna Majówka


W sobotę, 1 maja br. w godz. 10:00 - 15:00 na antenie Rock Radia Michał Żołądkowski przyjrzy się teoriom spiskowym związanym z niewyjaśnionymi i tajemniczymi zgonami legend rocka. Czy Jim Morrison faktycznie zmarł na atak serca? Czy Brian Jones, współzałożyciel The Rolling Stones, znaleziony martwy w basenie, utonął sam czy ktoś mu pomógł?

Natomiast od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk będzie opowiadać słuchaczom o klasykach rocka m.in AC/DC, The Beatles, czy Black Sabath, które zainspirowały zbrodniarzy.

W niedzielę, 2 maja od 10:00 do 15:00 dzięki Rock Radiu będzie się można dowiedzieć, jakie konflikty z prawem miały legendy rocka. Natomiast po 15:00 na antenie rozgłośni pojawi się polska królowa kryminałów - do godz. 20:00 Katarzyna Bonda porozmawia z Mariuszem Stelmaszczykiem o tym, czy rzeczywiście zbrodnia niejedno ma imię, a także czym kieruje się zabójca i jak go rozpracować.

Natomiast w poniedziałek, 3 maja od 7:00 do 10:00 w Powstaniu Rock Radia generał Adam Rapacki będzie rozmawiał z Jankiem Bajorkiem o największych gangach w Polsce.

Od 10:00 Rock Radio zagra klasyki rocka, których inspiracją były prawdziwe zbrodnie. Wśród nich znajdą się np. piosenka "Polly" Nirvany czy "I Don’t Like Mondays" zespołu The Boomtown Rats. Na audycję zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn. Po 15:00 gościem stacji będzie jedyny policjant w Polsce trzykrotnie odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę - Jerzy Dziewulski. Ekspert opowie o kryminalnych sprawach z bliska, a program poprowadzi Tomasz Miara.

PODCASTY - Kryminalna Majówka

SŁUCHAJ ROCK RADIA