Niezły Gość - Rock Radio
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Niezły Gość

Ryszard Brzeziński, Kuba Kaleta, Tomasz Obertyn, Mariusz Stelmaszczyk
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Popkultura, alternatywa, kultura wysoka i niska, kultura dla mas i dla wybranych - takie podziały nie istnieją. Czytam, więc jestem. Oglądam, więc rozumiem. Uczestniczę.
Zapraszamy.
Kino, muzyka, sztuki wizualne, teatr, książki - o wszystkim dla wszystkich.

Niezly gosc

 • Niezły Gość w Rock Radiu: Tomasz Lipiński

  W Rock Radiu spotkanie z artystą rockowym - liderem i współzałożycielem zespołów - Brygada Kryzys, Tilt i Fotoness. Opowiedział między innymi o swoich nowych, nadchodzących projektach muzycznych.

 • Niezły Gość w Rock Radiu: Michał Czernecki

  Jeden z najbardziej zapracowanych aktorów w kraju. Kojarzymy go m.in. z filmu "Wojna polsko-ruska" oraz seriali "Ślepnąc od świateł" oraz "Emigracja XD". Od listopada możemy go oglądać na małym ekranie w trzecim sezonie serialu "Skazana". Z kolei na dużym ekranie - w komedii romantycznej "Cały ten seks" oraz thrillerze politycznym "Polowanie".

 • Niezły Gość w Rock Radiu: Lech Janerka

  Czy tego pana komukolwiek trzeba przedstawiać? No dobra, gdyby ktoś nie wiedział, to ten facet odpowiada za między innymi "Jezu jak się cieszę" Klausa Mitffocha czy "Konstytucje".

 • Niezły Gość w Rock Radiu: Mieszko Minkiewicz

  W Rock Radiu rozmowa ze stand-uperem - Mieszkiem Minkiewiczem, który to nie tak dawno wystartował ze swoim nowym programem - "Lajcik".

 • Niezły Gość w Rock Radiu: Maciej Kurowicki

  Rozmowa z autorem kultowej piosenki "Załoga G".

 • Niezły Gość w Rock Radiu: Anna Górna

  Autorka kryminałów i thrillerów, miłośniczka rocka. Pochodzi z Częstochowy, ale od dziesięciu lat mieszka w Szwajcarii. Podbiła serca czytelników dwuczęściowym cyklem o Piotrze Sauerze.

PODCASTY - Niezły Gość

SŁUCHAJ ROCK RADIA