Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Powstanie Rock Radia

Jan Bajorek
Poniedziałek - Piątek, 06:00 - 10:00
POWSTANIE ROCK RADIA

Poranek to... jedna wielka walka. Z budzikiem, z tłokiem w łazience, ze skarpetkami nie do pary, z korkami na ulicach... Dzień w dzień ten sam rytuał... Kawa, śniadanie, prysznic, szybka ewakuacja z domu. Masakra.
Czy jest coś co może ułatwić Ci życie o świcie? Odpowiedź jest prosta - Powstanie Rock Radia!

Codziennie od 6:00 do 10:00 stajemy u Waszego boku i wspólnie pokonujemy poranne trudności!
Niekonwencjonalny humor, pozytywna energia i oczywiście najlepsza klasyka rocka na dzień dobry!

Mało? No to proszę bardzo:

- REBUS JEBUS - nasza kultowa zagadka dźwiękowa dla całej rodziny, w której do wygrania jest bezcenna satysfakcja na cały dzień!
- SZKOŁA ROCKA - konkurs w którym od samego rana nasi najmłodsi słuchacze nucą znane kawałki z klasyki rocka, a Waszym zadaniem jest odgadnąć tytuł i wykonawcę! Jeśli chcesz aby to Twój nygus zadał zagadkę słuchaczom na antenie, dzwoń na 22 4444 066 i pozwól mu rozśpiewać się o poranku!
- ZDARZYŁO SIĘ WCZORAJ - czyli całkowicie obiektywne podsumowanie najważniejszych informacji dnia wczorajszego! No dobra, z tym obiektywne to ściema...
- NIEZŁY BAJER BAJORA - kącik w którym nasz poranny gospodarz, Jan Bajor Bajorek, w każdą środę opowiada Wam pewną historię, a Waszym zadaniem jest stwierdzić czy mówi prawdę, czy może wciska wam kit! Nagrody przewidziane!
- PRZYCHODZI BAJOR DO... - wybuchowe zakończenie tygodnia, w którym redaktor Bajorek wraz ze swoim wydawcą, wyłania się z studyjnej nory i odwiedza przeróżne miejsca. Cel? Co tydzień inny. Abstrakcja gwarantowana!
- ODDZIAŁ INTENSYWNEJ PAMIĘCI - jedyny oddział w Polsce na który nie potrzebujecie skierowania! Masz problem z datami? Jedyne co masz w głowie to bitwę pod Grunwaldem? Potrzebujesz pomocy? Dawaj znać! Powstanie Rock Radia przypomni Ci, lub osobie którą wskażesz o każdej ważnej dacie!

Jeśli czujesz, że Twój poranek to jedno wielkie pole bitwy, włączaj Rock Radio i dołącz do Powstania. Powstania Rock Radia!

Zaprasza Jan Bajor Bajorek!

PODCASTY - Powstanie Rock Radia

SŁUCHAJ ROCK RADIA