Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Powstanie Rock Radia

Arek Skiba
Poniedziałek - Piątek, 06:00 - 10:00
POWSTANIE ROCK RADIA

Poranek to... jedna wielka walka. Z budzikiem, z tłokiem w łazience, ze skarpetkami nie do pary, z korkami na ulicach... Dzień w dzień ten sam rytuał... Kawa, śniadanie, prysznic, szybka ewakuacja z domu. Masakra.
Czy jest coś co może ułatwić życie o świcie? Odpowiedź jest prosta - Powstanie Rock Radia!

Codziennie od 6:00 do 10:00 stajemy u Waszego boku i wspólnie pokonujemy poranne trudności!
Niekonwencjonalny humor, pozytywna energia i oczywiście najlepsza klasyka rocka na dzień dobry!

Mało? No to proszę bardzo!

- REBUS JEBUS [codziennie po 8:00] - nasza kultowa zagadka dźwiękowa dla całej rodziny, w której do wygrania jest bezcenna satysfakcja na cały dzień!
- ZDARZYŁO SIĘ WCZORAJ [codziennie] - czyli nasze subiektywne podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia wczorajszego! Nam nic nie umknie!
- NIEZŁY BAJER BAJORA [środa po 7:20] - konkurs w którym nasz poranny gospodarz Jan Bajor Bajorek, opowiada Wam historię, a Waszym zadaniem jest stwierdzić czy mówi prawdę, czy może wciska wam kit. Nagrody przewidziane!
- PRZYCHODZI BAJOR DO... [piątek po 9:00] - aktywne zakończenie tygodnia, w którym redaktor Bajorek wraz ze swoim wydawcą Panem od guziczków, wyłania się ze studyjnej nory i odwiedza przeróżne miejsca. Cel? Co tydzień inny. Abstrakcja gwarantowana!

Jeśli czujesz, że Twój poranek to jedno wielkie pole bitwy, włączaj Rock Radio i dołącz do Powstania. Powstania Rock Radia!

Zaprasza Jan Bajor Bajorek!

PODCASTY - Powstanie Rock Radia

SŁUCHAJ ROCK RADIA